Kapat
Mobil 173 0

Yeni Lg V40 Thinq Hakkında Her Şey!

Yeni Lg V40 Thinq Hakkında Her Şey!

Dünyaca ünlü bir marka olan LG’nin yeni modeli LG V40 ThinQ’nun tanıtılmasına çok az bir zaman kaldı. Çok merak edilen LG V40 ThinQ ile ilgili internete sızan fotoğraf ve bilgilere göre, LG V40 ThinQ hakkında bir tasarım zihinlerde canlanıyor.

Güney Kore’nin teknoloji devi olan LG, bu yıl piyasaya süreceği LG V40 ThinQ ile en güçlü amiral gemisini tanıtmış olacak. LG V40 ThinQ cihazın tam olarak neye benzeyeceği hakkında net bilgiler yok. Ancak şirket tarafından yapılan açıklamalar ve internete sızan bazı bilgiler birleştirildiği zaman LG V40 ThinQ teknik özellikleri hakkında önemli ipuçlarını öğrenmiş oluyorsunuz.

Son dönemlerin trend tasarımlarından olan çentikli ekranın LG V40 ThinQ modelinde olup olmayacağı kesin olarak bilinmiyor. LG V40 ThinQ ekranı hakkında net bilgilerden biri de, cihazın OLED ekranının olacağıdır.

LG V40 ThinQ model cihazın çift arka kamerasının da olduğu sızan bilgiler arasındadır. Ancak bu kameralarda hangi sensörlerin kullanılacağı ve diyafram değerinin ne olacağı ile ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor. Cihazın Ağustos ile Eylül arasında tanıtılacağı tahmin ediliyor.

ilyas yildiz {ilyas yildiz}