Kapat
Kripto Paralar 136 0

Yeni Kripto Para: ‘Diet Bitcoin’  Pablo Escobar’ın Kardeşinden

Her geçen gün yeni bir kripto para birimi çıkıyor ve çoğu zaman küçük yatırımcıları dolandırıp battık diyorlar. Denetimi olmayan kripto paralarda dolandırıcılıklar hat safhada diyebiliriz. Özellikle piyasaya yeni çıkan kripto paralara çok dikkat etmek gerekiyor. Detaylı araştırma yapmadan piyasa payına bakmadan kesinlikle yatırım yapılmamasını öneriyoruz.
Dünya’nın en büyük uyuşturucu baronunun kardeşi yeni bir kripto para ile piyasada adından söz ettirmeye başladı, Diet Bitcoin adı verilen yeni kripto para daha önce de yapılan kara para aklama işlerinde mi kullanılacak diye düşünmüyor değiliz.
Gün geçmiyor ki yeni bir kripto para birimi piyasaya sürülmesin. Yeni para birimi ‘uyuşturucu lordu’ Pablo Escobar’ın erkek kardeşi Roberto Escobar’dan: ‘Diet (diyet) Bitcoin’.
Roberto Escobar kripto parayı ilk alan kişilerin ciddi anlamda çok paralar kazanacağını söyleyerek ilk 100 koin içerisinde gireceği söyleyerek ilk alımlar için %90 indirimli satışların olacağını söyledi

 

Pablo Escobar’ın kardeşi kripto parayı tanıtmadan önce kitap çıkartarak piyasaya yavaş yavaş girmişti ve kendi adını taşıyan kripto paranın bilgisini vermişti.

Diet Bitcoin kitap sayfasına erişim için tıklamanız yeterli, Diet Bitcoin Kitap

 

ilyas yildiz {ilyas yildiz}