Kapat
Genel 157 0

Telefonsuz Ev İnternet Paketleri Ve Kampanyaları

Telefonsuz Ev İnternet Paketleri Ve Kampanyaları

Teknolojinin çığ gibi büyüdüğü ve geliştiği günümüzde, internet kullananların sayıları da her geçen gün daha da artmaktadır. Bu artışı avantaja dönüştürmek isteyen internet devleri, evlerde internet kullanılması için eskiden zorunlu olan telefon hatları olmadan da internet bağlantısı sağlamaya başladı.

Telefonsuz ev interneti kampanyaları kapsamında bedava modem, telefonsuz fiber hat ve yalın internet bağlatma seçenekleri sunuluyor. Firmalar arasında da yaşanan rekabetin etkisi ile kullanıcıların yüzü her geçen gün daha fazla gülüyor.

İnternet kullanıcıları için hazırlanan özel internet paketleri ve tarifeleri ile artık her evde internet kullanılabilecek. Firmalar tarafından en çok dikkat edilen özelliklerden biri, yüksek hızlı internettir. Geliştirilen en yüksek hız ve kota seçenekleri, kampanyanın temelini oluşturuyor.

Genelde 24 ay olarak sunulan paketlerden, başka paket kullanan kişiler de yararlanabiliyor. Normal fiyatı 250 TL civarında olan modem, evde internet kampanyası dâhilinde ücretsiz olarak veriliyor.

Kampanyalar kapsamında düzenlenen çeşitli paketler vardır. Paketlerin içeriğine göre de ödenecek olan ücretler değişiyor. Bazı paketler 55 TL iken bazı paketler 60 TL’dir. Fiyatlar, internetin kotası ve hızına göre değişiyor.

ilyas yildiz {ilyas yildiz}