Kapat
Haberler 272 0

Netflix, Son Yılların Popüler Dizisi Lost in Space’in Yeni Sezonunu Gelmek Üzere Olduğunu Açıkladı!

Netflix, Son Yılların Popüler Dizisi Lost in Space’in Yeni Sezonunu Gelmek Üzere Olduğunu Açıkladı!

Netflix’in son dönemin oldukça ilgi çeken ve beğeni toplayan yapımlarından Lost in Space’in ikinci sezon çalışmalarında sona gelindiğini açıklandı.

Netflix’in 1960’lı yılların beğenilen bilimkurgu dizisinden uyarlanarak modernleştirilen ve görsel olarak son derece başarılı bulunan dizisi Lost in Space, ikinci sezon için onay almış görünüyor. Haber, Twitter üzerinden duyuruldu ve kısa sürede yayıldı. Dizinin ikinci sezonunu merakla bekleyen müdavimleri tarafından haber sevinçle karşılandı. Yayın tarihi ya da diziyle ilgili genel bilgi şimdilik netlik kazanmamış olsa da, bu belirsizlik kısa süre sonra netleşecek gibi görünüyor.

Dizinin orijinali de 1965 yılı yapımı ve dönemin ilgi çeken ve beğenilen dizilerinden biri olarak görünüyor. Günümüz versiyonu için ise, Netflix oldukça yüksek bütçe ayırmış durumda. Bu sayede dizi, görsel efektler, oyuncu kadrosu, kurgu ve birçok detay ile son derece başarılı bir niteliğe sahip…

Daha önce izlememiş olanlar için ise Lost in Space şöyle özetlenebilir: Daha iyi ve rahat bir dünyada yaşama hakkı kazanan Robinson Ailesi, geçtikleri testler ve aldıkları derslerden sonra uzayda yeni bir koloni kurmak için yola koyulurlar. Yolculuk sırasında ortaya çıkan bir aksilik sonucunda yoldan çıkarlar ve rotalarının dışında ki bilmedikleri bir gezegene zaruri iniş yaparlar. Evlerinden yüzlerce ışık yılı uzakta kalan aile, hayatta kalmak için birbirlerinden ayrılmamak üzere mücadele etmek zorunda kalırlar.

ilyas yildiz {ilyas yildiz}