Kapat
Genel 240 0

Google Pixel 3 Xl’ın Fotoğrafları Sızdı

Google Pixel 3 Xl’ın Fotoğrafları Sızdı

Google’ın yeni akıllı telefonu olan Pixel 3 XL merakla beklenirken, telefonun internete sızan fotoğrafları cihaz tasarımı hakkında önemli detaylar hakkında bilgi edinmeyi sağladı. Son dönemlerde gündemden düşmeyen Pixel 3 XL’ın çentikli bir tasarım ile yeni trend telefonlar arasına gireceği öngörülüyor.

Henüz piyasaya sürülmeyen ve deneme testleri halen devam eden Pixel 3 XL model telefonun, son dönemlerin trend tasarımları sunduğu görülüyor. Birçok telefon markası gibi Google’da günümüzün popülaritesini sunmayı tercih etmiş.

Google tarafından bu konuda halen resmi bir açıklama gelmedi. Ancak Pixel 3 XL teknik özellikleri ile ilgili piyasada birçok iddia dolanıyor. Sızan fotoğrafları inceleyenler, Pixel 3 XL’ın 128 GB depolama alanı ile prototipin 4 GB RAM özelliği olduğunu iddia ediyor.

Pixel 3 ailesinin diğer modellerinde olduğu gibi Pixel 3 XL’de de bir büyük bir küçük olmak üzere iki tane ekranı olan iki telefon sizleri bekliyor. Sızan fotoğraflar çok net değildir. Ancak dikkatli incelendiği zaman Pixel 3 XL hakkında bir ön fikir edinmenizi sağlıyor. Google tarafından daha önce yapılan açıklamalara uyulduğu ve bu yönde bir tasarım gerçekleştirildiği açıkça görülüyor.

ilyas yildiz {ilyas yildiz}